Beweeglijke denkers & soepele doeners.

Wie wij zijn

Wij zijn een allround communicatieadviesbureau. Onze consultants zijn stuk voor stuk verschillend, hebben ieder hun eigen talenten, ambities en vaardigheden. Wat we gemeen hebben is de manier waarop we naar onze rol kijken en in ons werk staan. Onbevangen en opgewekt, scherp en met durf, fris en origineel.

We hebben bijna 20 jaar ervaring, maar voor ons blijft elke opdracht en opdrachtgever uniek. We kennen de meest recente literatuur en laatste theorieën, maar wantrouwen sjablonen en standaardoplossingen. Als er niets op de plank ligt, is een van onze motto’s, moet je alles uit de kast halen. Voor ons zijn communicatieacties en adviezen als goede gesprekken: fris, openhartig en levendig!

Onderdeel van ons team worden?

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ontmoet onze waarmakers

Amber Korver

Contentconsultant

- Praesent -

0623729220

akorver@futurecommunication.nl

Annelies Janssen

Consultant

- Praesent -

0647041468

ajanssen@futurecommunication.nl

Berline van de Ridder

Consultant

- Praesent -

0646306759

bvanderidder@futurecommunication.nl

Bregje van Rij

Managing consultant

- Praesent -

0653370236

bvanrij@futurecommunication.nl

Ceciel Bik

Consultant

- Praesent -

0655121063

cbik@futurecommunication.nl

Daisy Fundter

Consultant

- Praesent -

0646306793

dfundter@futurecommunication.nl

Daniëlle Jansen-Moeliker

Contentconsultant

- Praesent -

0653530813

dmoeliker@futurecommunication.nl

Daphne Wezenberg

Contentconsultant

- Praesent -

0620608977

Dwezenberg@futurecommunication.nl

Dominique Salomons

Managing consultant

- Praesent -

0657878520

Dsalomons@futurecommunication.nl

Dorien Broekhoven

Managing consultant

- Praesent -

0650220727

dbroekhoven@futurecommunication.nl

Elleke Evers

Consultant

- Praesent -

0611041631

eevers@futurecommunication.nl

Esther Overbeek

Consultant

- Praesent -

0613107656

eoverbeek@futurecommunication.nl

Femke Menkveld

Corporate recruiter

- Praesent -

0611041776

fmenkveld@futurecommunication.nl

Gail van den Hanenberg

Contentconsultant

- Praesent -

0610882808

gvandenhanenberg@futurecommunication.nl

Hetty Kleine

Consultant

- Praesent -

0611041642

hkleine@futurecommunication.nl

Inge de Kruijf

Consultant

- Praesent -

0651018366

idekruijf@futurecommunication.nl

Jelle van de Kamp

Contentconsultant

- Praesent -

0612685002

jvandekamp@futurecommunication.nl

Jolanda van der Kooij-Haak

Consultant

- Praesent -

0651334576

jkooijhaak@futurecommunication.nl

Judith Spronk

Corporate recruiter

- Praesent -

0628624692

jspronk@futurecommunication.nl

Lieke Heijnis

Consultant

- Praesent -

0623729220

lheinis@futurecommunication.nl

Linda de Kanter

Consultant

- Praesent -

0628919600

ldekanter@futurecommunication.nl

Lotti Zwemmer

Consultant

- Praesent -

0610253716

lzwemmer@futurecommunication.nl

Lynn Verhoofstad

Consultant

- Praesent -

0653900699

lynnverhoofstad@futurecommunication.nl

Marcel Baas

Algemeen directeur

- Praesent -

0612146754

mbaas@futurecommunication.nl

Marianne Eikenaar

Consultant

- Praesent -

0612954553

meikenaar@futurecommunication.nl

Marie Hermeling

Consultant

- Praesent -

0611041683

mhermeling@futurecommunication.nl

Marina Le-Tran

Consultant

- Praesent -

0652048766

mletran@futurecommunication.nl

Merijn Uding

Contentconsultant

Zingever

0623699148

muding@futurecommunication.nl

Michèle Overgaauw

Office manager

- Praesent -

030 219 3851

movergaauw@futurecommunication.nl

Mirjam van Horssen

Consultant

- Praesent -

0650260497

mirjamvhorssen@futurecommunication.nl

Monique Kerssens

Consultant

- Praesent -

0613357560

mkerssens@futurecommunication.nl

Nadine Biegstraaten

Consultant

- Praesent -

0622746839

nbiegstraaten@futurecommunication.nl

Paulien Trommelen

Consultant

- Praesent -

0612253658

ptrommelen@futurecommunication.nl

Pieter Roos

Contentconsultant

- Praesent -

0612320665

proos@futurecommunication.nl

René van der Kroon

Contentconsultant

- Praesent -

0622756571

rvanderkroon@futurecommunication.nl

Rianne Spierings

Consultant

- Praesent -

0651821725

rspierings@futurecommunication.nl

Ron Berfelo

Manager Business Development

- Praesent -

0611041691

rberfelo@futurecommunication.nl

Roos Bouman

Consultant

- Praesent -

0682065083

rbouman@futurecommunication.nl

Roos Zegers

Consultant

- Praesent -

0622749152

rzegers@futurecommunication.nl

Rowan Teegelaar

Contentconsultant

- Praesent -

0613424669

rteegelaar@futurecommunication.nl

Sabine Osewoudt

Consultant

- Praesent -

0651474104

sosewoudt@futurecommunication.nl

Simon Fousert

Contentconsultant

- Praesent -

sfousert@Futurecommunication.nl

Theo Koster

Principal consultant

- Praesent -

0621544182

tkoster@futurecommunication.nl

Thomas Rensen

Consultant

- Praesent -

0652615514

trensen@futurecommunication.nl

Timo Meester

Contentconsultant

- Praesent -

0612799087

tmeester@futurecommunication.nl

Wout Dekker

Managing director

- Praesent -

0653426172

wdekker@futurecommunication.nl

Yvonne Hoogendoorn

Consultant

- Praesent -

0610472945

yhoogendoorn@futurecommunication.nl